NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA GOLESZÓW - NAJNOWSZE OFERTY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
Technik Utrzymania Ruchu - Elektronik
zawód: elektromechanik rodzaj: praca stała
Goleszów
2017-01-11
Specjalista ds. zakupów
zawód: pracownik biurowy rodzaj: praca stała
Goleszów
2017-01-11

OFERTY PRACY GOLESZÓW OKOLICE

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu.
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
Skoczów
2017-01-11
Pracownik produkcji - Ustroń
zawód: pracownik fizyczny rodzaj: praca tymczasowa
Ustroń
2017-01-16
Menager ds. Kluczowych Klientów
zawód: doradca rodzaj: umowa zlecenia
Ustroń
2017-01-24
Pracownik produkcji
zawód: pracownik fizyczny rodzaj: praca tymczasowa
Cieszyn
2017-01-13
pracownik budowlany
zawód: budowlaniec rodzaj: umowa na okres próbny
Ustroń
2017-01-24
PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Goleszów

Goleszów - miejscowość położona na Śląsku Cieszyńskim w granicach obecnego województwa śląskiego. Jest to atrakcyjnie położona wieś, która jest także siedzibą gminy o tej samej nazwie. Miejscowość liczy ponad 4 tysiące mieszkańców. W jej skład wchodzą trzy sołectwa: Goleszów Dolny, Goleszów Górny i Goleszów Równia, a także inne mniejsze składowe: Goruszka, Kamieniec, Łopaty, Szeroka, Wapienna, Żydów. Goleszów graniczy min. z pobliskim Ustroniem.

Goleszów należy do jednej z najstarszych miejscowości Śląska Cieszyńskiego. Nad miastem wznosi się góra Chełm (najwyższy szczyt Pogórza Śląskiego) i Jesionowa (uznawana czasami za część Beskidu Śląskiego). Warto zwrócić uwagę na kościół ewangelicki i plebanię, a także dawną szkołę parafialną nr 36 z XIX wieku, które to obiekty stanowią zabytki. W Goleszowie działalność duszpasterską prowadzą różne związki wyznaniowe: protestanckie, katolickie i świadkowie Jehowy.

Miejscowość jest bardzo atrakcyjna turystycznie. Poza turystyką górską dość popularna jest turystyka rowerowa. Przechodzi tędy rowerowa trasa ?Śladami Stroju Cieszyńskiego?, Międzynarodowy Szlak Rowerowy Greenways oraz Pętla Rowerowa Euroregionu Śląsk Cieszyński. W Goleszowie istnieje także klub sportowy Olimpia, strzelnica i skocznie narciarskie. Na stokach góry Jesionowa znajdują się kamieniołomy. Wieś jest skomunikowana przez autobusy PKS i prywatne firmy transportowe. Przez Goleszów przechodzi linia kolejowa Goleszów - Wisła Głębce.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017