NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

młodszy specjalista ds. administracji

Miejsce pracy: Ustroń
Forma zatrudnienia: praca stała

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy ​kilkadziesiąt ​firm na terenie Bielska-Białej i okolic w pozyskiwaniu najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

młodszy specjalista do spraw administracji

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie organizacji sprawnego funkcjonowania biura
  • ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • bieżący kontakt z dostawcami zewnętrznymi
  • wydawanie odzieży roboczej pracownikom
  • organizowanie imprez firmowych
  • sporządzanie raportów, zestawień

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok - mile widziane
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, dokładność, chęć rozwoju zawodowego

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej współpracy z Klientem
  • zdobycie ciekawego doświadczenia w międzynarodowych strukturach
  • możliwość codziennej konwersacji w języku angielskim
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w godzinach 07:30 – 15:30
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH