NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik działu jakości w Czechach

Miejsce pracy: Inne
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

HWASUNG Corporation Sp. z o. o. z Ustronia to koreaństa firma działająca w branży automotive.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta firmy Seoyon Electronics poszukujemy Pracowników działu kontroli jakości do firmy Hyundai Motor Manufacturing Czech

Miejsce pracy: Nošovice

  • kontrolowanie linii produkcyjnej Seoyona Electronics, na miejscu u klienta w Czechach.
  • praca w trybie trzyzmianowym
  • reprezentowanie firmy Seoyon Electronics Poland na terenie firmy klienta
  • reagowanie na problemy z komponentami, produkcją, prace magazynowe- informowanie przełożonego
  • uczestnictwo w szkoleniach w Gliwicach (raz na 3 miesiące)
  • utrzymywanie porządku i czystości na linii
  • przestrzeganie zasad BHP
  • rozpatrywanie reklamacji i szukanie przyczyn

Wymagania:

  • znajomość języka czeskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy, w branży automotive

Firma oferuje:

  • pracę od zaraz w Czechach (Nošovice)
  • zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie czeskiej
  • wynagrodzenie – 18000 kč
  • po zakończeniu okresu próbnego podwyżka
  • kompleksowe szkolenie przed przystąpieniem do pracy
  • umowę o pracę

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH