NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

HR Manager

Zawód: HR Manager
Miejsce pracy: Ustroń
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

HWASUNG Corporation Sp. z o. o. z Ustronia to koreaństa firma działająca w branży automotive.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie działem HR i rozwijanie poszczególnych funkcji działu, aby wspierać rozwój organizacji
  • budowanie i utrzymywani relacji z klientem
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • współpraca z międzynarodowym Zarządem oraz Managerami pozostałych działów
  • kreowanie polityki personalnej firmy, opracowywanie i realizacja polityki dotyczącej rekrutacji, rozwoju pracowników, systemu wynagrodzeń, administracji personalnej
  • raportowanie kluczowych wskaźników HR oraz bieżącej sytuacji  w organizacji
  • zapewnienie zgodności procedur i działań dotyczących personelu z wymaganiami prawnymi
  • wdrażanie korporacyjnej polityki personalnej i narzędzi HR w odniesieniu do lokalnych potrzeb i celów organizacji
  • tworzenie i zarządzenie budżetem działu HR oraz poszczególnych funkcji personalnych
  • wsparcie biznesu w procesach decyzyjnych i doradztwo w obszarze zarządzania pracownikami
    z zastosowaniem procedur i narzędzi korporacyjnych
  • współpraca z klientem, instytucjami, firmami zewnętrznymi z obszaru HR

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość Prawa Pracy
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość „twardych” i „miękkich” zagadnień HR z wykorzystaniem różnorodnych systemów i narzędzi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • świadomość biznesowa oraz umiejętność analizowania procesów biznesowych pod kątem zagadnień HR

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijające się firmie
  • odpowiednie narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • realny wpływ na sposób funkcjonowania działu administracji i HR oraz organizacji
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Ustroń