NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

pracownik produkcji

Miejsce pracy: Goleszów
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy będącej największym producentem profili aluminiowych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie, poszukujemy w chwili obecnej osób na stanowisko:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • obróbka konstrukcji aluminiowych
  • prace przy składaniu stolarki aluminiowej
  • bieżąca kontrola wykonywanych prac

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność (praca w systemie III-zmianowym)

Firma oferuje:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego
  • wynagrodzenie zasadnicze godzinowe, wraz z premią za obecność i dofinansowaniem posiłków
  • kartę OK System oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Goleszów